Sosyal Facebook Twitter Instagram Pinterest

Ghostbusters

Ghostbusters

Ghostbusters Oyna

Ghostbusters, 1984 yılında Activision tarafından geliştirilen ve Nintendo Entertainment System (NES) için yayınlanan bir video oyunudur. Oyuncular, hayalet avcıları olarak New York sokaklarında dolaşırken farklı mekanlarda hayalet avına çıkarlar. Oyun, oyunculara hayaletlerin peşine düşerken farklı görevler verir ve hedefleri yakalamak için çeşitli ekipmanları kullanmalarını gerektirir.

Kontrol tuşları, oyuncuların hayalet avcılarını yönlendirmek ve ekipmanlarını kullanmak için kullanılır. Yön tuşları, karakterlerin hareketini kontrol ederken, Z tuşu zıplamak için ve X tuşu hayalet yakalamak veya ekipmanı kullanmak için kullanılır. Oyuncular, hayaletleri yakalamak için çeşitli taktikler kullanmalı ve farklı ekipmanları doğru zamanda kullanarak görevlerini tamamlamalıdır.

Oyun, renkli grafikleri ve eğlenceli oynanışıyla dikkat çekerken, oyunculara heyecan verici bir hayalet avı deneyimi sunar. Ghostbusters, NES döneminin popüler lisanslı oyunlarından biridir ve film hayranlarına sevdikleri karakterlerle etkileşimde bulunma fırsatı sunar.

YORUM EKLE

avatar
ihsan oğuz şanal
Ghostbusters2022-05-03 17:42:58
oyun iyi
avatar
Mete
Ghostbusters2022-03-25 08:27:17
oyun çok güzelll
BENZER OYUNLAR
Ghostbusters 2

Ghostbusters 2

Hacker

Hacker

Bucky O'Hare

Bucky O'Hare

Caesar s Palace

Caesar s Palace

Zanac

Zanac

Jungle Book

Jungle Book