Sosyal Facebook Twitter Instagram Pinterest

Vice : Project Doom

Vice : Project Doom

Vice : Project Doom Oyna

Vice: Project Doom, heyecan verici bir aksiyon-macera oyunudur ve oyuncuları tehlikeli bir görevde yer alan bir ajanın ayak izlerini takip etmeye davet eder. Oyuncular, farklı ortamlarda dövüşmek, ateş etmek ve araba yarışlarına katılmak gibi çeşitli görevleri yerine getirmek için çeşitli yeteneklere sahip olmalıdır. Oyun, hikaye odaklı ilerlerken, oyuncuları bir dizi zorlu düşmanla ve bulmacayla karşı karşıya bırakır.

Kontroller oldukça basittir ve oyuncular, karakterlerini yönlendirmek için sağ ve sol ok tuşlarını kullanabilirler. Z tuşu, karakterin zıplamasını sağlarken, X tuşu ateş etmelerini temsil eder. Ayrıca, oyuncuların karşılarına çıkan düşmanları alt etmek için X tuşuna basılı tutarak özel silahlarını kullanmaları gerekir. Oyuncuların ayrıca araç sekmelerinde hızlanmak veya frenlemek için araba yarışları sırasında kullanabilecekleri farklı kontrolleri de öğrenmeleri gerekir.

Her seviye, farklı ortamlarda ve düşmanlarda çeşitlilik gösterirken, oyuncuların dikkatli olmaları ve stratejik düşünmeleri gerekir. Ayrıca, oyuncuların bonus öğeleri toplaması ve yeni silahları keşfetmesi gereken gizli bölgeler de bulunmaktadır. Vice: Project Doom, NES platformunda aksiyon dolu bir deneyim sunar ve oyuncuları tehlikeli bir görevde maceraya sürükler.

YORUM EKLE

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!!!