Sosyal Facebook Twitter Instagram Pinterest

Xenophobe

Xenophobe

Xenophobe Oyna

Xenophobe, Bally Midway tarafından geliştirilen ve NES'e uyarlanan bir arcade oyunudur. Oyuncular, uzay istilacıları tarafından istila edilen bir uzay gemisinde görevlendirilirler ve gemideki tüm yaratıkları temizlemekle görevlidirler. Oyun, oyuncuların aynı anda üç oyuncuya kadar işbirliği yapabildiği eşzamanlı çok oyunculu bir deneyim sunar, böylece oyuncular birlikte çalışarak istilacılara karşı mücadele ederler.

Oyuncular, geminin farklı bölümlerinde dolaşırken karşılarına çıkan uzaylılarla savaşır ve gizli bölmelerde saklanmış olanlara karşı mücadele ederler. Oyuncular, ayrıca düşmanları aramak ve yok etmek için çeşitli silahlar ve ekipmanlar toplarlar. Amacı, gemiyi istilacılardan temizlemek ve hayatta kalmaktır, bu da zaman zaman oyuncuların enerji ve sağlık seviyelerini yönetmelerini gerektirir.

Oyunun kontrol tuşları oldukça basittir. Oyuncular, karakterlerini yönlendirmek ve saldırmak için sol ve sağ yön tuşlarını kullanırken, X tuşu saldırı yapmak için kullanılır. Z tuşu ise zıplamak veya gizli bölmelere girmek için kullanılır. Bu kontroller, oyuncuların düşmanlarla etkili bir şekilde savaşmalarını sağlar ve işbirliği yaparak gemiyi temizlemek için koordinasyonlarını geliştirir.

YORUM EKLE

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!!!
BENZER OYUNLAR
Master Chu and Drunkard Hu

Master Chu and Drunkard Hu

Life Force

Life Force

Ice Climber

Ice Climber

Cyberball

Cyberball

Bubble Bobble

Bubble Bobble

Silkworm

Silkworm