Sosyal Facebook Twitter Instagram Pinterest

Adventures of Gilligan s Island

Adventures of Gilligan s Island

Adventures of Gilligan s Island Oyna

Adventures of Gilligan's Island, NES platformunda bulunan bir macera oyunudur. Oyun, popüler televizyon dizisi "Gilligan's Island"dan esinlenerek yapılmıştır. Oyuncular, Gilligan ve diğer adadaki karakterlerden biri olarak adada hayatta kalmaya çalışırken çeşitli maceralara atılır. Oyun, oyuncuların adadaki görevleri tamamlamasını, bulmacaları çözmesini ve tehlikelerden kaçmasını gerektirir.

Oyuncular, Gilligan ve diğer karakterler arasında geçiş yaparak farklı beceri ve özelliklere sahip oldukları yerlerde bulunan bulmacaları çözerler. Adada dolaşırken, oyuncular çeşitli nesneleri toplar ve bu nesneleri kullanarak engelleri aşarlar. Ayrıca, diğer karakterlerle etkileşime girerek ipuçları alabilirler.

Kontroller oldukça basittir. Yön tuşlarıyla karakterin hareketini kontrol edebilir ve Z tuşuyla etkileşime girebilirsiniz. X tuşu genellikle özel yeteneklerin veya eylemlerin kullanılması için kullanılır. Bu kontroller, oyuncuların adada keşif yapmasını, bulmacaları çözmesini ve maceraları tamamlamasını sağlar.

YORUM EKLE

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!!!
BENZER OYUNLAR
Yoshi s Cookie

Yoshi s Cookie

Gyruss

Gyruss

USA Bowling

USA Bowling

Final Fantasy 3

Final Fantasy 3

WWF : Wrestlemania

WWF : Wrestlemania

Super Arabian

Super Arabian